Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Kullanım Sözleşmesi

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.gezimerkezi.com.tr ve www.ultraherseydahil.com  web sitelerini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :

www.gezimerkezi.com.tr ve www.ultraherseydahil.com sitelerinin tüm hakları Gezi Merkezi Sey. Acen. Tur. Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye aittir. www.gezimerkezi.com.tr ve www.ultraherseydahil.com sitelerinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, hakları Gezi Merkezi Sey. Acen. Tur. Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti 'nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, hakları Gezi Merkezi Sey. Acen. Tur. Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti 'nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

Kullanıcı Yükümlülükleri :

www.gezimerkezi.com.tr ve www.ultraherseydahil.com sitelerinin üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

www.gezimerkezi.com.tr ve www.ultraherseydahil.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan hakları Gezi Merkezi Sey. Acen. Tur. Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti ‘yi sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :

www.gezimerkezi.com.tr ve www.ultraherseydahil.com sitelerinin direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.gezimerkezi.com.tr ve www.ultraherseydahil.com siteleri üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan hakları Gezi Merkezi Sey. Acen. Tur. Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların Yollayacakları Bilgiler Hakkında :

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Alışveriş güvenliği :

www.gezimerkezi.com.tr ve www.ultraherseydahil.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.gezimerkezi.com.tr ve www.ultraherseydahil.com  üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklara Dair :

www.gezimerkezi.com.tr ve www.ultraherseydahil.com bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.gezimerkezi.com.tr ve www.ultraherseydahil.com ve sahibi hakları Gezi Merkezi Sey. Acen. Tur. Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.gezimerkezi.com.tr ve www.ultraherseydahil.com  sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.gezimerkezi.com.tr ve www.ultraherseydahil.com ve sahibi hakları Gezi Merkezi Sey. Acen. Tur. Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti 'ye sorumluluk yüklenemez.

www.gezimerkezi.com.tr ve www.ultraherseydahil.com ve sahibi hakları Gezi Merkezi Sey. Acen. Tur. Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.gezimerkezi.com.tr ve www.ultraherseydahil.com kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

Gezi Merkezi Sey. Acen. Tur. Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

www.gezimerkezi.com.tr ve www.ultraherseydahil.com tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Gezi Merkezi Sey. Acen. Tur. Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

Bugüne Özel İndirimler İçin Ara!
HEMEN ARA