2 Yetişkin
Yetişkin
Çocuk
Tamam

Odalar

 • Amon Hotels Belek Oda Resimleri Amon Hotels Belek Oda Resimleri

  Standart Oda (20m 2)

  20 m², 1 French bed veya twin bed, 1 banyo (Duş / WC), Maksimum 2+1 kişi kapasiteli, Minibara günlük 2 adet 1,5 lt su. Modern ve konforlu dekore edilmiş olan odalarımızda Banyo (Duş), WC, Saç Kurutma...

  + daha fazla

  20 m², 1 French bed veya twin bed, 1 banyo (Duş / WC), Maksimum 2+1 kişi kapasiteli, Minibara günlük 2 adet 1,5 lt su. Modern ve konforlu dekore edilmiş olan odalarımızda Banyo (Duş), WC, Saç Kurutma Makinesi, Direk Telefon Hattı, Minibar, WI-FI, Kiralık Kasa, Uydu Müzik Kanalları ve Split Klima, Çay & Kahve Sıcak Setup mevcuttur. Oda Temizliği her gün, Havlu ve Çarşaf Değişimi üç günde bir, Oda Servisi - 24 Saat ücretli olarak hizmet vermektedir.

 • Amon Hotels Belek Oda Resimleri Amon Hotels Belek Oda Resimleri

  Relax Oda (20m 2)

  20 m², French bed veya twin bed, 1 banyo (Duş / WC), Maksimum 2+1 kişi kapasiteli, Minibara günlük 2 adet 1,5 lt su, Her bir yetişkin için 15 dk ücretsiz Luxor masajı. Modern ve konforlu dekore edilm...

  + daha fazla

  20 m², French bed veya twin bed, 1 banyo (Duş / WC), Maksimum 2+1 kişi kapasiteli, Minibara günlük 2 adet 1,5 lt su, Her bir yetişkin için 15 dk ücretsiz Luxor masajı. Modern ve konforlu dekore edilmiş olan odalarımızda Banyo (Duş), WC, Saç Kurutma Makinesi, Direk Telefon Hattı, Minibar, WI-FI, Kiralık Kasa, Uydu Müzik Kanallarıı ve Split Klima, Çay & Kahve Sıcak Setup mevcuttur. Oda Temizliği her gün, Havlu ve Çarşaf Değişimi üç günde bir, Oda Servisi - 24 Saat ücretli olarak hizmet vermektedir.

 • Resim Yok

  Legend Vip (22m 2)

  22 m², 1 French bed + 1 Twin bed, 1 banyo (Duş / WC), Maksimum 3 kişi kapasiteli, Giriş günü soft içecek, meyve tabağı ve şarap, Minibar günlük 2 adet 1,5 lt su, Her bir yetişkin için 15 dk ücretsiz L...

  + daha fazla

  22 m², 1 French bed + 1 Twin bed, 1 banyo (Duş / WC), Maksimum 3 kişi kapasiteli, Giriş günü soft içecek, meyve tabağı ve şarap, Minibar günlük 2 adet 1,5 lt su, Her bir yetişkin için 15 dk ücretsiz Luxor masajı. Modern ve konforlu dekore edilmiş olan odalarımızda Banyo (Duş), WC, Saç Kurutma Makinesi, Direk Telefon Hattı, Minibar, WI-FI, Kiralık Kasa, Uydu Müzik Kanallarıı ve Split Klima, Çay & Kahve Sıcak Setup mevcuttur. Oda Temizliği her gün, Havlu ve Çarşaf Değişimi üç günde bir, Oda Servisi - 24 Saat ücretli olarak hizmet vermektedir.

 • Resim Yok

  Red Room (23m 2)

  23 - 26 m² odalar yetişkinlere özel dizayn edilmiştir. Maksimum 2 kişi kapasiteli, Özel buklet, Giriş günü ücretsiz meyve sepeti ve şarap, Chivas Regal veya Jack Daniels viski ve Absolut Vodka, Miniba...

  + daha fazla

  23 - 26 m² odalar yetişkinlere özel dizayn edilmiştir. Maksimum 2 kişi kapasiteli, Özel buklet, Giriş günü ücretsiz meyve sepeti ve şarap, Chivas Regal veya Jack Daniels viski ve Absolut Vodka, Minibar günlük soft içecekler ve 2 adet 1,5 lt su, Bornoz ve terlik, Günlük havlu ve çarşaf değişimi, Bir çifte tatili süresince bir kez 15 dk ücretsiz Luxor masajı. Modern ve konforlu dekore edilmiş olan odalarımızda Banyo (Duş), WC, Saç Kurutma Makinesi, Direk Telefon Hattı, Minibar, WI-FI, Kiralık Kasa, Uydu Müzik Kanallarıı ve Split Klima, Çay & Kahve Sıcak Setup mevcuttur, Oda Temizliği her gün, Havlu ve Çarşaf Değişimi üç günde bir, Oda Servisi - 24 Saat ücretli olarak hizmet vermektedir.

 • Resim Yok

  Quad (Ranzalı) Oda (22m 2)

  22 m², 1 French bed + Ranza, 1 banyo (Duş / WC), Minibara günlük 2 adet 1,5 lt su, Minimum 2+2 / Maximum 4 kişi kapasiteli. Modern ve konforlu dekore edilmiş olan odalarımızda Banyo (Duş), WC, Saç Ku...

  + daha fazla

  22 m², 1 French bed + Ranza, 1 banyo (Duş / WC), Minibara günlük 2 adet 1,5 lt su, Minimum 2+2 / Maximum 4 kişi kapasiteli. Modern ve konforlu dekore edilmiş olan odalarımızda Banyo (Duş), WC, Saç Kurutma Makinesi, Direk Telefon Hattı, Minibar, WI-FI, Kiralık Kasa, Uydu Müzik Kanallarıı ve Split Klima, Çay & Kahve Sıcak Setup mevcuttur. Oda Temizliği her gün, Havlu ve Çarşaf Değişimi üç günde bir, Oda Servisi - 24 Saat ücretli olarak hizmet vermektedir.

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler

Tüm sene boyunca hizmet veren tesislerin bir kısmında ; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden ve danışmanlarımızdan alabilirsiniz.
*

Tesis Bilgileri

Antalya, Belek bölgesinde bulunan Amon Hotels Belek en son 2020 yılında yenilenmiştir. Otel Antalya Havaalanı 25 km, Belek 7 km uzaklıktadır.
Tesis +16 yaş ve üzeri misafirlere hizmet vermektedir.
Plaja ücretsiz shuttle servisi bulunmaktadır.
Su sporları ücretlidir.
Kapalı havuz kış dönemi açıktır.
Denize 1450 m uzaklıkta yer alan tesisin ince kum ve çakıldan oluşan özel plajı bulunuyor. Plaj ve havuzda; güneş şemsiyesi, minder ücretsiz.Tesisten plaja 08.00-19.00 saatleri arasında belirli saatlerde  shuttle servis bulunuyor.
*

Yeme İçme

Ultra Herşey Dahil  Açıklaması:

08:00 - 10:00   Ba Ana Restaurant     Açık Büfe
10:00 - 12:00   Horus Food court       Açık Büfe
12:30 - 14:00   Ba Ana Restaurant     Açık Büfe
18:30 - 21:00  Ba Ana Restaurant      Açık Büfe

Diyet Köşesi Ba Ana Restaurant (Tüm öğünlerde)
Vejeteryan Köşesi Ba Ana Restaurant (Tüm öğünlerde)

Snack 24 saat
Pastane 24 saat
Dondurma 24 saat
Service bar 12.30-14.00  18.30-21.00/ Tüm yerli ve bazı yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler
Pizzeria 11.00-19.00
Foud Court Bar 24 saat
Relax bar 10.00-15.30
Chek in bar 24 saat
Sushi Alacrte (ücretli)

Konsept harici import içecekler, taze sıkılmış meyve suları, barlardan şişe olarak
alınan tüm içecekler ücretlidir.
*

Spor - Eğlence Aktivite

Ücretsiz Aktiviteler
 • Animasyon
 • Basketbol
 • Beach Voley
 • Canlı Eğlence
 • Dart
 • Disco
 • Fitness
 • Hamam
 • Masa Tenisi
 • Sauna
 • Su Kaydırağı
 • Tv Salonu
Ücretli Aktiviteler
 • Banana
 • Bilardo
 • Jetski
 • Katamaran
 • Masaj
 • Oyun Salonu
 • Paraşüt
 • SPA
 • Tenis
 • Yelkenli
*

Çocuklar Aktivite

Tesis +16 yaş ve üzeri misafirlere hizmet vermektedir.
*

Spa - Wellness

Tesisin Spa alanında ücretli olarak çeşitli masajlar, kese, cilt ve vücut bakımları, ücretsiz olarak türk hamamı, sauna ve buhar odası bulunuyor.
*

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

Oteller değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tesislerin sezonlara göre uygulayacağı konsept içeriğini misafirlerimizin daha sağlıklı ve düzenli  bir tatil geçirebilmeleri için tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.
*
Fiyat Listesi
×

Kampanya ve Fırsatlardan Sizi Haberdar Edeceğiz.